Twee glaspanelen van blank floatglas. Het achterste glaspaneel is rondom vlak glanzend geslepen en voorzien van een RVS steun waarop een vlinder van gesmolten glas in diverse kleuren is aangebracht. Het voorste glaspaneel is in model en rondom vlak glanzend geslepen. De rechterzijde is volgens tekening geknabbeld. De achterzijde is gematteerd en voorzien van een helder uitgespaarde tekst.
Beelden en SymbolenDoor het gebruik van beelden of symbolen kunt u het gedenkteken personaliseren. Denk hierbij aan het toepassen van religieuze symbolen, maar ook het gebruik van symbolische weergave van een hobby. Ook woorden als 'verbintenis' en 'liefde' zijn prachtig symbolisch weer te geven door bijvoorbeeld gebruik te maken van beelden met personages in een specifieke houding of setting.
GlasGlas is op veel manieren te bewerken en te kleuren, waardoor het mogelijk is om een unieke uitstraling te creëren. Glas is duurzaam.