close
Heeft u advies nodig? 038-3312175
Vandaag: Extra inspiratiedagenarrow_forward
Islamitische grafsteen IS38 foto 1

Islamitische grafsteen IS38 Natuursteen

Tweedelige Letterplaat van Olive Green graniet geplaatst op een voetstuk. Hiervoor ligt een omranding van Olive Green graniet met vooraan een rechte plantstrook gevuld met tuinaarde. In het bovenste vak ligt groene Porfiersplit.Enkele grafmonumenten of... lees meer >
Product
44369
Collectie
Islamitisch, Perzisch
Graftype
Enkele grafsteen - met vloer
Kleur
Blauw, Grijs
Materiaal
Natuursteen
Natuursteen kleuren
Blauw, Grijs
Subtype
Staande steen met vloer
Productomschrijving
Tweedelige Letterplaat van Olive Green graniet geplaatst op een voetstuk. Hiervoor ligt een omranding van Olive Green graniet met vooraan een rechte plantstrook gevuld met tuinaarde. In het bovenste vak ligt groene Porfiersplit.

Enkele grafsteen - met vloer

Enkele grafmonumenten of grafstenen zoals deze zijn ontworpen voor een enkel breed graf. Hoewel deze grafmonumenten enkel breed zijn, kan het graf wel 2 of 3 diep zijn en dus plaats bieden aan meerdere personen. Afhankelijk van de ruimte voor de belettering kan een enkel grafmonument dus prima plaats bieden aan meerdere namen en opschriften.

Natuursteen

Soortgelijke modellen