close
Heeft u advies nodig? 038-3312175
Komende zaterdag: Extra inspiratiedagenarrow_forward
Islamitische grafsteen IS43 foto 1

Islamitische grafsteen IS43 Natuursteen

Letterplaat van Himalaya graniet geplaatst op een voetstuk. Hiervoor ligt een omranding van Himalaya graniet met vooraan een rechte plantstrook gevuld met tuinaarde. In het bovenste vak liggen Rosa Corallo brokjes.Enkele grafmonumenten of grafstenen zo... lees meer >
Product
44374
Collectie
Islamitisch, Perzisch
Graftype
Enkele grafsteen - met vloer
Kleur
Bruin
Materiaal
Natuursteen
Subtype
Staande steen met vloer

Informatie over dit gedenkteken

Letterplaat van Himalaya graniet geplaatst op een voetstuk. Hiervoor ligt een omranding van Himalaya graniet met vooraan een rechte plantstrook gevuld met tuinaarde. In het bovenste vak liggen Rosa Corallo brokjes.

Enkele grafsteen - met vloer

Enkele grafmonumenten of grafstenen zoals deze zijn ontworpen voor een enkel breed graf. Hoewel deze grafmonumenten enkel breed zijn, kan het graf wel 2 of 3 diep zijn en dus plaats bieden aan meerdere personen. Afhankelijk van de ruimte voor de belettering kan een enkel grafmonument dus prima plaats bieden aan meerdere namen en opschriften.

Natuursteen

Soortgelijke modellen